Niezawodny zszywacz do codziennego użytku biurowego. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,2 × 4,2 × 5,9 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55000095 |
| Kod kreskowy | 4002432324538 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Material wykonania | Metal w obudowie z tworzywa sztucznego |
| Zszywa do | 3 mm/30 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 100 zszywek P3 24/6 lub 140 zszywek P3 26/6 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry, 180° otwarcie |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, Tapicerskie, zamknięte |
| Wymiary | 42 x 59 x 152 |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
LEITZ New NeXXt Zszywacz średni do 30 kartek czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.