Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
W kolekcji Leitz Cosy znajdziesz produkty łaczące najwyższą jakość z komfortem, jaki zapewnia domowy styl. Minimalistyczne, uniwersalne wzornictwo, atrakcyjne kolory i matowe wykończenie stworzą przyjazną atmosferę do pracy, gdziekolwiek będziesz. Solidny i niezawodny zszywacz Cosy z opatentowaną technologią Direct Impact zapewnia każdorazowo perfekcyjne rezultaty. Zszywacz ten jest idealnym dodatkiem do domu lub biura i zapewni Ci relaks oraz produktywność przez cały dzień.
| Weight | 0,205 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14,7 × 4 × 6,2 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55670019 |
| Kod kreskowy | 4002432125319 |
| Kolor | Ciepły żółty |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Material wykonania | części mechaniczne: metal, obudowa: metal z plastikowymi elementami |
| Zszywa do | 3 mm, 30 kartek (80 gsm) |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, zamknięte |
| Rodzaj zszywek | 100x P3 (24/6), 140x P3 (26/6) |
| Sposob ladowania | sprężynowe |
| Wymiary | 40 x 62 x 147 |
| Gwarancja producenta | 10 lat przy używaniu zszywek Leitz |
LEITZ Cosy Zszywacz do 30 kartek żółty
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.