Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Stalowe ostrze o średnicy 6 lub 8 mm, które można samodzielnie i szybko zamontować.
| Weight | 0,059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,5 × 5,2 × 1,7 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 51240000 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432364084 |
| Kolor | Srebrny |
| Ostrza | 8 mm |
| Wymiary | 52 x 17 x 65 |
LEITZ Ostrze zapasowe do dziurkacza 5114 stalowy 8 mm srebrny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.