Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Najlepsze w branży stacje robocze HP Z to niepowstrzymane narzędzia, które pomogą Ci przekuć wizję w rzeczywistość. Bez względu na rodzaj zadania HP oferuje rozwiązanie dostosowane do Twoich inspiracji twórczych.
Uzyskaj profesjonalną, certyfikowaną wydajność ISV w przystępnej cenie. Zwiększ produktywność dzięki wytrzymałej stacji roboczej klasy premium, opartej na AI. Profesjonalne komponenty zapewniają wyjątkową wydajność do współpracy z generatywną sztuczną inteligencją w celu zbadania koncepcji projektowych lub ukończenia modelowania 3D i projektowania koncepcyjnego.
Pomaga chronić naszą wspólną przyszłość.
| Weight | 2,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40,3 × 28,9 × 3,5 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | 98L95ET |
| Kod kreskowy | 199485467498 |
| Pamiec ram | 32 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 1 TB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| Pojemnosc baterii | 8-komorowa, 99Wh |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265HX |
| Karta graficzna | Intel® Graphics, NVIDIA Pro RTX Pro 2000 |
| Rozdzielczosc | 2560 x 1600 |
| Przekatna ekranu | 18'' |
HP ZBook Fury 18 G1i 7 265HX | 32GB | SSD 1TB | W11P | 18'
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.