Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Poznaj inteligentne możliwości i oszczędności, dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP Smart Tank 589 z butelkami w zestawie z wysokiej jakości atramentem, zapewniającymi drukowanie do 3 lat przy bardzo niskim koszcie za stronę.
Najlepsza dla rodzin lub osób pracujących w domu, które codziennie dużo drukują: Drukowanie kolorowych dokumentów, takich jak dokumentacja biznesowa i projekty szkolne.
Korzystaj z jakości HP, której oczekujesz – z oszczędnościami, których można się spodziewać.
| Weight | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 100 × 239 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | 4A8D9A |
| Kod kreskowy | 198415747808 |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Miejsce uzytkowania | Dom lub małe biuro |
| Rodzaj urzadzenia | Wielofunkcyjne |
| Technologia druku | Atramentowy |
| Przeznaczenie do druku | Czerń i kolor |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 589
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.