Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Uprość drukowanie w warunkach domowych dzięki mobilnej konfiguracji, drukowi dwustronnemu, inteligentnym przyciskom, czujnikom niskiego poziomu tuszu i znacznie rzadszym przestojom. Zwiększ swoje oszczędności, wykorzystując oryginalny tusz HP dołączony do zestawu, który wystarczy nawet na trzy lata.
| Weight | 6,38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44,073 × 42,754 × 19,855 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | 6UU48A |
| Kod kreskowy | 195908303244 |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Miejsce uzytkowania | Dom lub małe biuro |
| Rodzaj urzadzenia | Wielofunkcyjne |
| Technologia druku | Atramentowy |
| Przeznaczenie do druku | Czerń i kolor |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Drukarka AiO Smart Tank 670
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.