Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości kieszenie samoprzylepne z przezroczystej folii, do oznaczania teczek, skoroszytów, segregatorów, szafek na dokumenty, półek itp. Z etykietami do zadrukowania.
| Weight | 0,04535 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0,5 × 17 × 27 cm |
| numer katalogowy | |
| Producent | Durable |
| Kod producenta | 807919 |
| Kod kreskowy | 4005546889276 |
| Kolor | Przezroczysty |
| Kolekcja | Durable POCKETFIX® |
| Typ produktu | kieszenie samoprzylepne, kieszenie samoprzylepne do oznaczania teczek, skoroszytów, segregatorów, szafek na dokumenty, półek |
| Material wykonania | Przezroczysta folia |
| Wymiary | 90 x 57 mm |
DURABLE Pocketfix® Kieszeń samoprzylepna 90 x 57 mm 10 szt.
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.