DANE PRODUCENTA
Nazwa: Amex Stationery sp. z o.o.
Adres: ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 684 32 90
E-mail:
biuro@amexgroup.pl
DANE OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ
Nazwa: Amex Stationery sp. z o.o.
Adres: ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 684 32 90
E-mail:
biuro@amexgroup.pl
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 100 cm |
| Kod kreskowy | 5903273054099 |
| Kod producenta | MTM120100.02.02.51 |
| numer katalogowy | |
| Kolor | Biały |
| Producent | Memobe |
| Rozmiar | 120 x 100 cm |
| Rodzaj | Magnetyczna, Suchościeralna |
MEMOBE Tablica suchościeralna magnetyczna biała z aluminiową ramą Classic 120x100cm
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.