Wysyłka w 24 godziny!
Bardzo wytrzymałe przekładki w kombinacji 6 kolorów. Wierzchnia karta z wydzielonymi, dużymi powierzchniami na opisy.
| Weight | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30,5 × 24,5 × 0,3 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 20649 |
| Kod kreskowy | 5024942206493 |
| Marka | Esselte |
| Wymiary | 245 x 3 x 305 |
| Format | A4 Maxi |
| Material | Przekładki: PP (300 mikronów), karta informacyjna: papier (150 g/m²) |
ESSELTE Multicolor Przekładki PP A4 Maxi 12 kart
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.