Innowacyjny i wyjątkowy segregator, w nowoczesnym designie ze szczotkowanym wykończeniem, w intrygujących kolorach: satynowa czerń, arktyczna biel, rubinowa czerwień, tytanowy błękit, pistacjowa zieleń – uzupełnionych srebrnymi okuciami. Ergonomiczny, wykonany z lekkiego materiału, wygodny w użytkowaniu zarówno w podróży, jak i w biurze.
| Weight | 0,51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31,2 × 8,2 × 31,8 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 11080094 |
| Kod kreskowy | 4002432104628 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz STYLE |
| Kolor | Czarny |
| Material | Polyfoam o grubości 2,8 mm |
| Format | A4 |
| Wymiary | 82 x 318 x 312 |
LEITZ Active Style Segregator 180° A4 75mm czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.