Skoroszyt przeznaczony do ochrony przedziurkowanych dokumentów. W żywych kolorach, z atrakcyjnym wzornictwem VIVIDA.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 22,6 × 0,1 cm |
| Kod kreskowy | 5902812283174 |
| Kod producenta | 28317 |
| numer katalogowy | |
| Kolor | VIVIDA Zielony, Zielony |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Material wykonania | Copysafe PP |
| Wymiary | 226 x 1 x 310 |
| Format | A4 |
| Mechanizm | Z wąsami w rozstawie 8 cm |
| Pojemnosc | Do 160 kartek (80 gsm) |
| Etykieta grzbietowa | Długa etykieta |
| Waga | 0,03 |
ESSELTE Vivida Skoroszyt miękki z wąsami A4 25 szt. zielony
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.