Wysyłka w 24 godziny!
Bardzo wytrzymały, znakomicie chroni zawartość. Z kieszonką na przedniej okładce do personalizacji. Duża pojemność.
| Weight | 0,081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23,8 × 0,2 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 28359 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5902812239607 |
| Kolor | Czerwony |
| Material wykonania | Wytrzymałe PVC |
| Format | A4 |
| Mechanizm | Mechanizm skoroszytowy 8 cm |
| Pojemnosc | Do 250 kartek (80 gsm) |
ESSELTE Panorama Skoroszyt sztywny z wąsami A4 czerwony 25 sztuk
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.