Bardzo wytrzymałe teczki zawieszane w intensywnych kolorach. Teczka 10 razy mocniejsza od poprzedniej wersji.
| Weight | 0,059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34,5 × 24 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 90319 |
| Kod kreskowy | 3249440903190 |
| Marka | Esselte |
| Format | A4 |
| Kolor | Biały |
| Material wykonania | kraft 210 g |
ESSELTE Classic Wzmacniana teczka zawieszana A4 biała
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.