Producent / Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: HALMAR Spółka z o.o.
Adres: Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola, Polska
Telefon: +48 660 887 000
Telefon E-mail:
hurtownia@halmar.pl
Infolinia: +48 660 887 000
E-mail:
office@halmar.pl
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 58 × 22 cm |
| Producent | Halmar |
| Kod producenta | V-CH-VIRE-FOT-CZARNY |
| Kod kreskowy | 2010000177624 |
| Rodzaj | Fotel obrotowy |
| Kółka | Zwykłe |
| Mechanizm | Tilt |
| Podłokietniki | Nieregulowane |
| Zagłówek | Brak |
| Material | Metal, siatka, tkanina membranowa |
| Maksymalne obciazenie kg | 100kg |
| Kolor | Czarny |
HALMAR Vire Krzesło obrotowe biurowe Fotel pracowniczy czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.