Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10,5 × 13,5 × 35,5 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | CF217A |
| Kod kreskowy | 889894797407 |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilnosc | M102, MFP M130 |
| Wydajnosc do | 1600 str. A4 (5% pokrycia) |
HP Toner 17A czarny BK CF217A
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.