Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Zwiększ wydajność i pozwól użytkownikom odkrywać nowe możliwości, dzięki komputerowi HP EliteBook 6 G1a Next Gen AI. Najnowocześniejsze możliwości AI[3] w połączeniu z wysoce bezpiecznymi i łatwymi w zarządzaniu konfiguracjami sprawiają, że to urządzenie idealnie nadaje się do bezproblemowej integracji w wymagających środowiskach IT.
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31,9 × 22,4 × 1,7 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | C51G8ET |
| Kod kreskowy | 199485776248 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| Pojemnosc baterii | 3-komorowa, 56 Wh |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 5 340 |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ 840M |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Przekatna ekranu | 14'' |
HP EliteBook 6 G1a AI 5 340 | 16GB | SSD 512GB | W11P | 14'
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.