Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 1,69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35,94 × 25,1 × 1,7 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | C51FXET |
| Kod kreskowy | 199485775890 |
| Pamiec ram | 16GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512GB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| Pojemnosc baterii | 3-komorowa, 62 Wh |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| Karta graficzna | Intel® Graphics |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Przekatna ekranu | 16'' |
HP EliteBook 8 G1i Ultra 5 225U | 16GB | SSD 512GB | W11P | 16
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.