Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Komputer HP ProStudio 4 AiO G1i AI zapewnia użytkownikom funkcje klasy biznesowej, które usprawniają współpracę i produktywność, wspierając bezproblemową koordynację. Łatwa konfiguracja plug and play o niewielkich rozmiarach pozwala na organizację miejsca pracy, a procesor Intel z procesorem NPU® 13 TOPS i kamerą 5 MP pomagają użytkownikom pozostać w kontakcie i osiągać cele.
Uporaj się ze swoją listą rzeczy do zrobienia na tym 23,8-calowym komputerze AiO, który nie zajmuje całego biurka, dzięki zoptymalizowanym przez AI przepływom pracy, które odciążą Cię od intensywnej pracy. Pracuj bez obniżania wydajności, dzięki systemowi Windows 11 z technologią Microsoft Copilot oraz technologii współpracy, zabezpieczeń i łączności HP. Zaangażuj się w wirtualne spotkania, sesje współpracy lub komunikuj się ze swoim zespołem, dzięki Poly Camera Pro i kamerze 5 MP.
| Weight | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 31,9 × 5,3 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | BY7D4ET |
| Kod kreskowy | 199485602691 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 1 TB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 265T |
| Karta graficzna | Intel® Graphics |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Przekatna ekranu | 23,8" |
HP Komputer AiO HP ProStudio 4 G1i 7 265T | 16GB | SSD 1TB | W11P | 23.8'
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.