Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Komputer HP ProStudio 4 AiO G1i AI zapewnia użytkownikom funkcje klasy biznesowej, które usprawniają współpracę i produktywność, wspierając bezproblemową koordynację. Łatwa konfiguracja plug and play o niewielkich rozmiarach pozwala na organizację miejsca pracy, a procesor Intel z procesorem NPU® 13 TOPS i kamerą 5 MP pomagają użytkownikom pozostać w kontakcie i osiągać cele.
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 19,5 × 48 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | C9TQ8ET |
| Kod kreskowy | 199642569935 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Intel Core™ Ultra 5 225T |
| Karta graficzna | Intel® Graphics |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Przekatna ekranu | 23,8" |
HP Komputer AiO ProStudio 4 G1i 5 225T | 16GB | SSD 512GB | W11P | 23.8'
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.