Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Komputer HP ProOne 440 All-in-One zapewnia użytkownikom wydajność, bezpieczeństwo i skalowalność klasy komercyjnej, a przy tym zajmuje niewiele miejsca. Komputer ten jest wyposażony w najnowsze procesory Intel® i chroniony przez zawsze dostępne zabezpieczenia, którym można zaufać.
| Weight | 12,69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 24 × 46,2 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | B6ZC3ET |
| Kod kreskowy | 199251824289 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14700T |
| Karta graficzna | Intel® UHD 770 |
| Rozdzielczosc | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Przekatna ekranu | 23,8" |
HP Komputer AiO ProOne G9 i7-14700T " 16GB | SSD 512GB | W11P | 23.8
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.