Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wydajny, szybki i bezpieczny — elegancki komputer HP EliteDesk ułatwia osiągnięcie sukcesu w firmie, a jednocześnie umożliwia niestandardowe wdrażanie dzięki największemu wyborowi formatów firmy HP.
Zapewnianie wyjątkowej wydajności wspomaganej sztuczną inteligencją, dzięki najnowszemu procesorowi Intel® Core™ Ultra z maksymalnie 13 TOPS NPU, kompaktowa konstrukcja komputera HP EliteDesk 8 Mini G1i AI, wszechstronne opcje wdrożeniowe i zaawansowane zabezpieczenia sprawiają, że jest to idealny wybór do nowoczesnych przestrzeni roboczych.
| Weight | 2,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49,8 × 23,5 × 13,2 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | 998Z8ET |
| Kod kreskowy | 199485638614 |
| Pamiec ram | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 1 TB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 235T |
| Karta graficzna | Intel Graphics |
HP Komputer stacjonarny EliteDesk 8 Mini G1i AI 5 235T | 16GB | SSD 512GB | W11P
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.