Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
Dla kogo?
DLACZEGO WARTO?
EliteBook Ultra G1i to kompromis między lekkością, elegancją i profesjonalizmem. Matowy, dotykowy ekran OLED zapewnia kapitalną jakość obrazu, a sprzętowa obsługa AI i wysoki poziom zabezpieczeń – od HP Wolf Pro po zaawansowane funkcje Biometric – czynią go świetnym wyborem dla wymagających użytkowników biznesowych. Co więcej, konstrukcja jest wyjątkowo przyjemna w obsłudze, a system działa płynnie i cicho nawet w bardziej intensywnych scenariuszach pracy.
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31,37 × 21,72 × 0,9 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | B9ZW8ET |
| Kod kreskowy | 199251218637 |
| Pamiec ram | 32 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 1 TB |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| Pojemnosc baterii | HP Long Life 6-cell, 64 Wh Li-ion |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 228V |
| Karta graficzna | Intel Arc |
| Rozdzielczosc | 2880 x 1800 |
| Przekatna ekranu | 14'' |
HP Laptop EliteBook Ultra G1i Intel® Core™ Ultra 5 228V | 32GB | SSD 1TB | W11P | 14'
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.