Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Kod producenta | 6A166EA |
|---|---|
| Producent | HP |
| Kod kreskowy | 196548705757 |
| Procesor | Intel Core™ i5-1235U (10 rdzeni, od 3,3 Ghz do 4,4 Ghz, 12 MB Cache) |
| Pamiec ram | 8 GB (DDR4, 3200 MHz) |
| Maks obslugiwana il pam ram | 32 GB |
| Pojemność dysku podstawowego(SSD) | 512 GB |
| Wbudowany naped optyczny | Nie |
| Typ ekranu | Matowy, LED, IPS |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczosc ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Jasnosc | 250 nit |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Dzwiek | Wbudowane dwa głośniki |
| Kamera internetowa | 0,9 Mpix + IR |
| Lacznosc | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Zlacza | HDMI 2.1b – 1 szt, RJ-45 (LAN) – 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 – 3 szt., USB Typu-C – 1 szt., Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe – 1 szt. |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemnosc baterii | 3-komorowa, 51 Wh |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik smart card | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Podswietlana klawiatura | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Material | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Waga | 1,74 |
| Wysokosc | 20 mm |
| Szerokosc | 359 mm |
| Glebokosc | 234 mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
HP ProBook 450 G9 i5-1235U/ 512GB/ 8GB/ W11P/ 15.6
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.