Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Torba Kensington SP40 Simply Portable, ładowana od góry, ma liczne przegrody na laptopa i akcesoria, a także przednią kieszeń zapewniającą szybki dostęp do najczęściej potrzebnych przedmiotów. Wszyty pasek można łatwo przymocować do torby na kółkach, aby ułatwić podróżowanie.
Wytrzymała nylonowa torba, ładowana od góry, zapewni ochronę Twojego laptopa.
| Weight | 0,84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33,2 × 11,2 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K62563EU |
| Kod kreskowy | 85896625636 |
| Kolor | Czarny |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
| Material wykonania | nylon |
KENSINGTON Simply Portable Torba na laptopa 15,6'' czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.