Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Deska z wysokiej jakości polipropylenu (PP) w w ponadczasowym stylu Solid z wykończeniem w 2 kolorach. Wyraźne kolory na zewnątrz i minimalistyczny szary w środku. Idealna do bezpiecznego przytrzymania dokumentów. Z mocnym metalowym klipsem, który bezpiecznie trzyma kartki.
| Weight | 0,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22,9 × 1,6 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 4002432114696 |
| numer katalogowy | |
| Kod producenta | 39621095 |
| Kolor | Czarny WOW |
| Material wykonania | Polyfoam o grubości 2,8 mm, PP |
| Format | A4 |
| Pojemnosc | 75 kartek (80 gsm) |
| Wymiary | 229 x 16 x 330 |
| Kolekcja | Leitz SOLID |
LEITZ Solid Deska z klipsem i okładką A4 czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.