Wytrzymały dziurkacz przeznaczony do dziurkowania dużych ilości papieru. Opatentowany uchwyt i doskonałe ostrza redukują wysiłek przy dziurkowaniu.
| Weight | 0,608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16,2 × 9,9 × 14,5 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 51380095 |
| Kod kreskowy | 4002432310784 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Czarny |
| Material wykonania | Antypoślizgowa podstawa z plastiku, Metal |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Dziurkuje do | 4 mm/40 kartek (papier 80 gsm) |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Blokada ramienia | Tak |
| Ostrza | Niewymienne |
| Wymiary | 99 x 145 x 162 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ New NeXXt Dziurkacz duży metalowy do 40 kartek czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.