Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
W kolekcji Leitz Cosy znajdziesz produkty łaczące najwyższą jakość z komfortem, jaki zapewnia domowy styl. Minimalistyczne, uniwersalne wzornictwo, atrakcyjne kolory i matowe wykończenie stworzą przyjazną atmosferę do pracy, gdziekolwiek będziesz. Solidny i niezawodny dziurkacz z blokadą dźwigni, idealny do codziennego użytkowania. Innowacyjna konstrukcja dźwigni i bardzo ostre ostrza zapewniają dziurkowanie do 30 arkuszy papieru przy zmniejszonej sile nacisku. Dziurkacze Leitz Cosy są idealnym dodatkiem do domu lub biura.
| Weight | 0,43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13,1 × 13,7 × 10,9 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 50040061 |
| Kod kreskowy | 4002432125357 |
| Kolor | Morski niebieski |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Material wykonania | podstawa: metal z antypoślizgowym plastikowym pojemnikiem na ścinki, rączka: plastik z metalową obręczą w środku |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Dziurkuje do | 3 mm, 30 kartek (80 gsm) |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Blokada ramienia | Tak |
| Ostrza | Niewymienne |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 137 x 109 x 131 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Cosy Dziurkacz do 30 kartek niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.