Wysyłka w 24 godziny!
Profesjonalny i kompaktowy model. Poręczny i wytrzymały. Opatentowane elementy uchwytu i doskonałe ostrza redukują wysiłek przy dziurkowaniu.
| Weight | 0,331 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9,8 × 10 × 8,4 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 50380025 |
| Kod kreskowy | 4002432310562 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Czerwony |
| Material wykonania | Podstawa metalowa z antypoślizgowym plastikowym pojemnikiem na ścinki/ uchwyt z tworzywa sztucznego z metalową obwódką |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Dziurkuje do | 1,6 mm/16 kartek (papier 80 gsm) |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Ostrza | Niewymienne |
| Wymiary | 100 x 84 x 98 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ New NeXXt Dziurkacz średni czerwony do 16 kartek + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.