Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Super mocny dziurkacz do dużych plików kartek. Wyposażony w długie ramię, co zmniejsza siłę nacisku niezbędną do przedziurkowania. Dzięki temu bez wysiłku i jednorazowo można przedziurkować połowę ryzy. Posiada metalowy, precyzyjny ogranicznik formatu oraz specjalne zabezpieczenia gwarantujące bezpieczną pracę. W ofercie dostępne ostrza zapasowe (17230000) z instrukcją do samodzielnej wymiany.
| Weight | 3,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 14,5 × 17,3 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 51820084 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432364053 |
| Kolor | Srebrny |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A3, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Dziurkuje do | 25 mm/250 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 6 |
| Wymiary | 145 x 173 x 600 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Dziurkacz super mocny 10 lat gwarancji 250 kartek srebrny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.