Wysyłka w 24 godziny!
Solidny i niezawodny metalowy zszywacz do użytku codziennego. Innowacyjny system płaskiego zszywania pozwala na ograniczenie objętości przechowywanych dokumentów o 30% . Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6)zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4,2 × 5,9 × 15,7 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55050095 |
| Kod kreskowy | 4002432357437 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Czarny |
| Material wykonania | Wykonany z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Zszywa do | 3 mm/30 kartek (papier o grubości 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 100 x 24/6, 140 x 26/6 |
| Rodzaj zszywania | Płaskie zszywanie, Tapicerskie |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ FC (Flat Clinch) New NeXXt Zszywacz średni metalowy do 10 kartek czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.