Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Poczuj się jak w domu wszędzie tam, gdzie zaprowadzą Cię służbowe obowiązki, dzięki kolekcji Leitz Cosy. Minimalistyczne wzornictwo i przyjemne kolory z matowym wykończeniem sprawią, że Twoje miejsce pracy będzie bardziej stylowe i kolorowe.
Bezprzewodowa mysz Leitz Cosy SureTrack™ Dual zapewnia precyzyjne sterowanie myszą na dowolnej powierzchni oraz wiele opcji łączności, zabezpieczeń i personalizacji ustawień, dzięki czemu możesz dostosować jej pracę do otaczających Cię warunków. Ta najwyższej jakości mysz komputerowa jest idealnym dodatkiem do Twojego domu lub biura i zapewni Ci wygodę, dobre samopoczucie i produktywność przez cały dzień.
| Weight | 0,063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10,5 × 4,8 × 18,4 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 65310019 |
| Kod kreskowy | 4002432129393 |
| Kolor | Ciepły żółty |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Rodzaj myszy | bezprzewodowa, klasyczna, standardowa |
| Rozdzielczosc | do wyboru (1200, 2400 lub 4000 DPI) |
| Lacznosc myszy | Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 (Bluetooth LE), klucz sprzętowy 2,4 GHz USB-A Nano |
| Liczba przyciskow | 3 |
| Rolka przewijania | 1 |
| Zasilanie | 1 bateria AA |
| W zestawie | 1 bateria AA |
| Wymiary | 48 x 184 x 105 |
LEITZ Cosy Mysz bezprzewodowa żółta
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.