Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Notatnik Leitz Cosy Soft Touch w formacie A5 i twardej oprawie doskonale sprawdzi się do robienia codziennych notatek i wygodnie zmieści się w torebce lub torbie na laptopa. Ten najwyższej jakości notatnik jest idealnym dodatkiem do domu lub biura, zapewniając Ci wygodną i efektywną pracę przez cały dzień.
| Weight | 0,331 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1,9 × 13,5 × 21,5 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 4002432125890 |
| Kod producenta | 44540089 |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Kolor | Aksamitny szary |
| Material oprawy | laminowany karton |
| Material kartek | papier 90 g/m² z certyfikatem FSC® |
| Format | A5 |
| Ilosc kartek | 96 |
| Zadrukowanie stron | kratka |
| Wymiary | 135 x 215 x 19 |
LEITZ Cosy Notatnik A5 w kratkę szary
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.