Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Nożyczki ze stali nierdzewnej z ergonomicznymi uchwytami. Idealne do typowych zadań związanych z cięciem papieru w domu, w szkole i w biurze. Opakowanie z kartonu z uchwytem do powieszenia, nie zawiera plastiku.
| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16,5 × 7,2 × 9 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 54230095 |
| Kod kreskowy | 4002432138241 |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Material wykonania | ostrza ze stali nierdzewnej, uchwyty z tworzywa ABS |
| Dlugosc ostrza | 165 mm |
LEITZ Nożyczki ze stali nierdzewnej 165mm
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.