Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 56 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 2415138 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5028252620475 |
| Kolor | Biały, Srebrny |
| Kolekcja | Leitz TRUSENS |
| Zasilanie | 220-240 V 50/60 Hz |
| Tryb auto | Tak |
| Wymiana powietrza | 4 x 60 minut – 18 m2, 5 x 60 minut – 14 m2 |
| Dostarczania powietrza | PureDirect |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Wskaznik aqi | Wyświetlacz numeryczny i kolorystyczny |
| Moc | 28 |
| Typ wskaznika zmiany filtra | Filtr węglowy, filtr, lampa UV-C |
| Typ silnika | Bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Poziom halasu | 33 – 64 dB |
| Wlot powietrza | 360° |
| Tryb sciemniania | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Czujnik jakosci powietrza | PM 1,0 / PM 2,5 / PM 10 / LZO |
| Wymiary | 230 x 560 x 230 |
LEITZ Oczyszczacz powietrza TruSens™ Z-2500 smart z aplikacją mobilną i czujnikiem jakości powietrza SensorPod™ do pomieszczeń średniej wielkości
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.