Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Stalowe ostrze o średnicy 6 lub 8 mm, które można samodzielnie i szybko zamontować.
| Weight | 0,039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,5 × 5 × 1,4 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 51230000 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432364077 |
| Kolor | Srebrny |
| Ostrza | 6 mm |
| Wymiary | 50 x 14 x 65 |
LEITZ Ostrze zapasowe do dziurkacza 5114 stalowe 6 mm srebrny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.