Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Dzięki Leitz Cosy poczujesz się jak w domu wszędzie tam, gdzie zaprowadzą Cię obowiązki zawodowe. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i zachęcającym kolorom możesz dodać stylu i koloru do swojego miejsca pracy. Podajnik taśmy klejącej pozwoli Ci zaoszczędzić czas dzięki możliwości użytku jedną ręką. Najwyższej jakości podajnik jest idealnym dodatkiem do domu lub biura, zapewniając relaks i produktywność przez cały dzień.
| Weight | 0,815 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13,5 × 7,5 × 5,6 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 4002432124947 |
| Kod producenta | 53670061 |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Kolor | Morski niebieski |
| Kompatybilny z tasma | 19 mm x 33 m |
| Material wykonania | ABS |
| Wymiary | 75 x 56 x 135 |
LEITZ Cosy Podajnik taśmy klejącej niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.