Wysyłka w 24 godziny!
Przyciągający wzrok, wysokiej jakości dziurkacz do codziennego użytku wykonany z przetworzonego plastiku pokonsumenckiego. Neutralny dla klimatu, w 100% nadaje się do recyklingu – można go całkowicie zdemontować, oddzielając różne rodzaje materiałów.
| Weight | 0,416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,1 × 10,1 × 10,9 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 50030055 |
| Kod kreskowy | 4002432135295 |
| Kolor | Zielony |
| Material wykonania | Produkt: 78% metal, 22% plastik (45% materiał pochodzący z recyklingu poużytkowego) / Opakowanie: 67% tektura falista pochodząca z recyklingu |
| Wymiary | 101 x 109 x 121 |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Dziurkuje do | 3 mm/30 kartek (papier 80 gsm) |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Ostrza | Stałe |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Waga | 0,42 |
LEITZ Recycle NeXXt Dziurkacz neutralny pod względem emisji CO2 zielony + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.