Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości, efektowny, poręczny i wytrzymały minidziurkacz wykonany z przetworzonego plastiku pokonsumenckiego, przeznaczony do regularnego użytku w biurze, w domu lub w podróży. Neutralny dla klimatu dzięki redukcji i kompensacji CO2. W 100% nadaje się do ponownego przetworzenia – można go całkowicie zdemontować, oddzielając różne rodzaje materiałów. Opatentowane elementy uchwytu zwiększają komfort użytkowania. Doskonałe ostrza zmniejszają wysiłek podczas dziurkowania. Idealny do dziurkowania w ręku. Ten ergonomiczny i poręczny dziurkacz idealnie pasuje do innych produktów z kolekcji Leitz Recycle – został wykonany z myślą o użytkowaniu przez wiele lat. Kolekcja nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska artykułów biurowych świetnie zaprezentuje się zarówno w domu, jak i w biurze. Dzięki przyjaznej dla środowiska linii produktów Recycle oferowanej przez firmę Leitz masz wpływ na poprawę zarówno środowiska biurowego, jak i całej naszej planety.
| Weight | 0,260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8,1 × 10 × 70 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 50100095 |
| Kod kreskowy | 4002432132577 |
| Kolor | Czarny |
| Material wykonania | Opakowanie: 67% tektura falista pochodząca z recyklingu, Produkt: 74% metal, 26% plastik (50% z recyklingu pokonsumenckiego) |
| Wymiary | 100 x 70 x 81 |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Odl miedzy dziurkami | 8 |
| Dziurkuje do | 1 mm/10 kartek (papier 80 g/m²) |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Ostrza | Stałe |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Waga | 0,26 |
LEITZ Recycle NeXXt Mini dziurkacz do 10 kartek neutralny pod względem emisji CO2 czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.