Wysyłka w 24 godziny!
Przyciągający wzrok, wysokiej jakości zszywacz do codziennego użytku wykonany z przetworzonego plastiku pokonsumenckiego. Neutralny dla klimatu, w 100% nadaje się do recyklingu – można go całkowicie zdemontować, oddzielając różne rodzaje materiałów.
| Weight | 0,165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,2 × 4,2 × 5,9 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 56040035 |
| Kod kreskowy | 4002432135349 |
| Kolor | Niebieski |
| Material wykonania | Produkt: 53% metal (wszystkie części mechaniczne), 47% plastik (94% materiał pochodzący z recyklingu poużytkowego) / Opakowanie: tektura falista w 100% pochodząca z recyklingu |
| Wymiary | 42 x 59 x 152 |
| Zszywa do | 3 mm / 30 arkuszy (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 100x P3 24/6 or 140x P3 26/6 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry, otwieranie 180° |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, zamknięte |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Recycle NeXXt Zszywacz neutralny pod względem emisji CO2 niebieski + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.