Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wygodny segregator Leitz Cosy 180° jest doskonałą odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby w zakresie archiwizacji. Posiada unikalny, opatentowany mechanizm 180°, który umożliwia o 50% szersze otwarcie i o 20% szybsze segregowanie dokumentów. Ten przyjemny w dotyku segregator dźwigniowy jest idealnym dodatkiem do domu lub biura, zapewniając Ci wygodną i efektywną pracę przez cały dzień.
| Weight | 0,48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29,5 × 6,5 × 31,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 10390019 |
| Kod kreskowy | 4002432125173 |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Kolor | Ciepły żółty |
| Material wykonania | polyfoam o grubości 3,2mm |
| Otwor na palec | Nie |
| Mechanizm | opatentowany mechanizm dźwigniowy 180° |
| Etykieta grzbietowa | Easy-peel |
| Metal okucia | Nie |
| Pojemnosc | 350 kartek (80 g/m²) |
| Wymiary | 65 x 318 x 295 |
LEITZ Active Cosy 180° Segregator 50mm żółty
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.