Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Dzięki Leitz Cosy poczujesz się jak w domu wszędzie tam, gdzie zaprowadzą Cię obowiązki służbowe. Minimalistyczne wzornictwo kolekcji, przyjazne kolory i matowe wykończenie sprawią, że Twoje miejsce pracy będzie bardziej stylowe i kolorowe. Wygodny segregator Leitz Cosy 180° jest doskonałą odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby w zakresie archiwizacji. Posiada unikalny, opatentowany mechanizm 180°, który umożliwia o 50% szersze otwarcie i o 20% szybsze segregowanie dokumentów. Ten przyjemny w dotyku segregator dźwigniowy jest idealnym dodatkiem do domu lub biura, zapewniając Ci wygodną i efektywną pracę przez cały dzień.
| Weight | 0,51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29,5 × 8,2 × 31,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 10380061 |
| Kod kreskowy | 4002432125159 |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Kolor | Morski niebieski |
| Material wykonania | polyfoam o grubości 3,2mm |
| Otwor na palec | Nie |
| Etykieta grzbietowa | Easy-peel |
| Metal okucia | Nie |
| Pojemnosc | 500 kartek (80 g/m²) |
| Wymiary | 82 x 318 x 295 |
LEITZ Active Cosy 180° Segregator 80mm niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.