Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Segregator z kieszenią na grzbiecie i wymiennymi etykietami – przeznaczony do użytkowania w biurze. Wykonany z lekkiego tworzywa, co ułatwia codzienne stosowanie.
| Weight | 0,46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 6,2 × 31,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 11130001 |
| Kod kreskowy | 4002432110858 |
| Kolor | Biały |
| Format | A4 |
| Material | polyfoam o grubości 3mm z wytłoczonym wzorem |
| Wymiary | 62 x 318 x 290 |
| Kolekcja | Leitz SOLID |
LEITZ Solid Segregator 180° 65 mm biały
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.