Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Innowacyjny segregator w efektownej, dwubarwnej kolorystyce WOW. Lekkość i ergonomiczny kształt zapewniają wygodne użytkowanie zarówno podczas podróży, jak i w biurze.
| Weight | 0,51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31,2 × 8,2 × 31,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 11060051 |
| Kod kreskowy | 4002432105281 |
| Kolor | Turkusowy, Turkusowy WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material | Polifoam o grubości 2,8 mm |
| Wymiary | 82 x 318 x 312 |
LEITZ Wow 180° Active Segregator na dokumenty 75mm A4 turkusowy
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.