Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Innowacyjny i wyjątkowy segregator, w ponadczasowym designie. Ergonomiczny, wykonany z lekkiego materiału, wygodny w użytkowaniu zarówno w podróży, jak i w biurze. Posiada opatentowany, unikalny mechanizm 180° umożliwiający o 50% szersze otwarcie i o 20% szybsze segregowanie dokumentów.
| Weight | 0,48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30,8 × 6,5 × 31,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 10481030 |
| Kod kreskowy | 4002432114627 |
| Kolor | Jasnoniebieski, Niebieski |
| Material | Polyfoam o grubości 2,8 mm |
| Format | A4 |
| Wymiary | 65 x 318 x 308 |
| Kolekcja | Leitz SOLID |
LEITZ Solid Active Segregator 180° na dokumenty A4 jasnoniebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.