Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Wysokiej jakości lekka torba z dwiema przegródkami i kieszenią z przodu. Z oddzielnymi przegródkami na sprzęt biurowy i ubrania. Wyposażona w system dwóch kółek. Posiada usztywnione skórzane uchwyty oraz wysuwaną rączkę.
| Weight | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 44 × 37,5 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 60590095 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432105649 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz COMPLETE |
| Material wykonania | Metal, Poliester, Skóra |
| Przekatna ekranu | 15,6" |
| Wymiary | 440 x 375 x 230 |
LEITZ Complete Smart Torba na kółkach na laptopa 15.6'' czarna
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.