Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Mały i kompaktowy zestaw zawierający zszywacz i dziurkacz w wyrazistych kolorach WOW pozwoli Ci podkreślić swoją osobowość. Przeznaczony do użytku w biurze, w domu lub podczas podróży.
| Weight | 0,482 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5,6 × 15 × 20 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55612062 |
| Kod kreskowy | 4002432103294 |
| Kolor | Fioletowy, Fioletowy WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material wykonania | Metalowy z plastikowymi elementami. Części mechaniczne wykonane z metalu. |
| Rodzaj zszywek | 100 x P2 (Nr 10) |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry, otwieranie 180° |
| Rodzaj zszywania | Tapicerskie, zamknięte |
| Glebokosc | 35 mm |
| Wymiary | 150 x 200 x 56 |
| Gwarancja producenta | 10-letnia gwarancja na produkt przy stosowaniu zszywek Leitz |
LEITZ Wow NeXXt Zestaw zszywacz i dziurkacz metalowy mini do 10 kartek fioletowy
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.