DANE PRODUCENTA
Nazwa: Amex Stationery sp. z o.o.
Adres: ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 684 32 90
E-mail:
biuro@amexgroup.pl
DANE OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ
Nazwa: Amex Stationery sp. z o.o.
Adres: ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków, Polska
Telefon: +48 12 684 32 90
E-mail:
biuro@amexgroup.pl
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 2 × 50 cm |
| Kod kreskowy | 5903273053399 |
| Kod producenta | MTC070050.00.01.10 |
| numer katalogowy | |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | Memobe |
| Rozmiar | 70 x 50 cm |
| Rodzaj | Korkowa |
MEMOBE Tablica korkowa z drewnianą ramą 70x50cm
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.