Strona www: https://www.noboeurope.com
Producent: Acco UK Ltd, Millennium House, 65 Walton Street, Aylesbury, Buckinghamshire, United Kingdom, HP21 7QG
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
| Weight | 7,22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 218 × 15 × 13,2 cm |
| Producent | Nobo |
| Kod producenta | 1902393W |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5028252425353 |
| Format | 16:10 |
| Przekatna ekranu | 2300 mm (90,5”) |
| Gwarancja producenta | 1 rok |
NOBO Ekran projekcyjny ścienny Nobo 2000x1350 mm (16:10)
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.