Strona www: https://www.noboeurope.com
Producent: Acco UK Ltd, Millennium House, 65 Walton Street, Aylesbury, Buckinghamshire, United Kingdom, HP21 7QG
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
| Weight | 6,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 257,5 × 15 × 13,2 cm |
| Producent | Nobo |
| Kod producenta | 1902394W |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5028252425377 |
| Format | 16:10 |
| Przekatna ekranu | 2771 mm (109") |
| Wymiary | 2400 x 1600 |
| Gwarancja producenta | 1 rok |
NOBO Ekran projekcyjny ścienny 2400x1600mm (16:10)
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.