Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Pojemnik na długopisy, nożyczki, pisaki, itp. Wymiary:
| Weight | 0,5608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 24,2 × 13 cm |
| Glebokosc | 190 mm |
| Waga | 560,8 |
| Szerokosc | 242 |
| Wysokosc | 130 |
| Kod producenta | 1701235040 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7318081235048 |
| Producent | Durable |
| Kolor | Niebieski |
| Kolekcja | Durable TREND |
DURABLE Trend Pojemnik na długopisy niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.